2019 Vakıf Katılım Staj Başvuru Tarihleri

tarafından
128
2019 Vakıf Katılım Staj Başvuru Tarihleri

Vakıf Katılım Bankası, ülkemizin İslami bankacılık adı altında faaliyet gösteren ve tüketicilere avantajlı faizsiz bankacılık fırsatı sunan bankalardan biridir. Vakıf bünyesinde yer alıp vermiş olduğu hizmetlerin dışında, kişilere sağlamış olduğu kariyer olanakları da bulunmaktadır. Öğrenciler için çeşitli staj programları hazırlanıp, geleceğin bankacılarını yetiştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

2019 Vakıf Katılım staj başvurusu yapan öğrencilerin başvuru sonuçları değerlendirilip, kriterleri uygun bulunan öğrenci banka bünyesine dahil edilmektedir.

2019 Vakıf Katılım Staj Başvuru Ne Zaman ve Nereden Yapılır?

Staj yapmak isteyen öğrenciler bankanın staj başvurusu ilanlarını yayınladığı anda başvuru yapması gerekmektedir. Vakıf Katılım Bankası, planlar dahilinde hazırlanan Üniversiteli Stajyerler Projesi kapsamında, staj yapmak için uygun olan ilgili bölümlerde okuyan öğrenciler için staj ve istihdam imkanı sağlamaktadır. Projenin amacı ise, katılım bankacılığına ilgili üniversite öğrencilerinin bankacı olma yolunda yetiştirmektedir. Öğrencilerin bu durumda 2019 vakıf katılım staj başvurusu yapması yeterli olacaktır.

Başvurunuz değerlendirme sürecine alınıp olumlu sonuçlanması durumunda banka bünyesine dahil edilirsiniz. Staj süresi boyunca temel bankacılık eğitimi alarak iş hayatına hızlı bir giriş sağlayabilirsiniz. Vakıf katılım staj tarihleri banka tarafından belirlenmektedir. Öğrenciler başvurularını yılın her döneminde yapabilmektedir.

[ilgiliicerik icerik_id=”2073″]

Vakıf Katılım Staj Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Kariyer planı olup, bankacılık alanında kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler başvurularını bankanın kariyer sitesinden yapabilir. Başvuru yapmak için bankanın net tarihi bulunmuyor. Öğrenciler diledikleri zaman başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Staj alımı yapılacağı zamanda banka tarafından başvurular değerlendirilip, uygun görülen öğrenciler banka bünyesine dahil edilecektir.

Vakıf Katılım, staj başvuruları dördüncü sınıfın sonuna kadar devam etmektedir. Öğrenciler bir ayda 14 gün işe bankaya gidip staj yapması zorunludur. Ayrıca haftada en az 1 gün işe gelme şartı da bulunmaktadır.

Vakıf Katılım Stajyer Maaşları

Vakıf Katılım bünyesinde staj yapan öğrencilere belli bir miktarda maaş verilmektedir. Diğer tüm bankalarda olduğu gibi stajyerlere belli bir oranda maaş ödemesi yapılıyor. Staj yapan lise öğrencilere yasalar gereği ücret ödenmesi gerekmektedir ancak bu ücret hakkında net bir rakam iletemiyoruz. Genel olarak öğrencilere verilen ücret 900 TL civarında olduğu tahmin edilmektedir. Bankaların staj ücretlerini öğrenmek istiyorsanız staj başvurusu yapacağınız banka ile iletişime geçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Vakıf katılım stajyer maaşları için banka ile görüşebilir.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]