2019 TEB Pos Başvuru

tarafından
145
2019 TEB Pos Başvuru

TEB, bankacılık sektöründe kendinden söz ettirip, kesintisiz hizmetli ile adından oldukça fazla söz ettirmiş bir bankadır. Vatandaşlara sağlamış olduğu çeşitli ürünleri ve hizmetleri bulunan TEB bankasının Kobi- ticari – Kurumsal müşterileri için de pek çok hizmeti bulunuyor.
Kurumsal müşterilere POS cihazı desteği vermektedir. TEB Pos, sanal pos ve Yazarkasa POS gibi ürünler için bankaya başvuru yapabilirsiniz. Bankaya yapılan başvurular değerlendirilip, işlemler sonrası pos cihazı temin edilmektedir.

Pos cihazlar işletme sahibi olan veya web üzerinden ticari satış yapan kişilerin olmazsa olmazıdır. Müşteri potansiyeli için oldukça gerekli olan pos cihazı hakkında detayları ileteceğiz. 2019 TEB Pos başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

TEB Pos Başvuru Nasıl Yapılır?

TEB sanal pos başvuru ile Teb POS başvuru işlemleri gerçekleştireren bankanın üye iş yeri haline gelirsiniz ve bankanın çeşitli avantajlarından faydalanabilirsiniz. TEB bankası üye iş yerleri için çeşitli kredi imkanı da sağlıyor. Ek olarak bankadan talep edeceğiniz pos cihazı da sigorta altına alınmaktadır. Sigorta altına alınan cihazlar çalınması, kaybolması, hasar görmesi veya arıza yapması gibi çeşitli sorunlarda cihazı garanti altına almaktadır ve banka tarafından yenisi temin edilecektir. TEB’den aldığınız pos ile Bonus Card’lar için taksit ve bonus para imkanı sağlayabilirsiniz. 10.000 TL’ye kadar olan pos blokesi için bankaya gitmenize gerek kalmadan internet bankacılığı üzerinden sorununuzu çözebilirsiniz.

Bankanın sunduğu pos cihazı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, iş yeri sahibi kendisine en yakın teb şubesine başvuru yapabilir veya TEB internet bankacılığı üzerinden işlemler tamamlanabilir.

TEB POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

Üye iş yeri olup ve pos cihazı almak isteyen firma yetkilileri karar değiştirmeleri durumunda 2019 TEB POS başvuru iptali gerçekleştirebilirler. Başvuru iptal işlemleri için firma yetkilisi banka ile iletişime geçmesi gerekiyor. Teb pos cihazı iptalini şube üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız yine başvuru yapan yetkilinin banka şubesine giderek iptal talebini iletmesi yeterli olacaktır. Gerekli prosedürler sonrası pos başvuru iptali yapılacaktır.

TEB POS Arıza Bildirimi ve İade

Elektronik cihazlarda sık sık arızalar yaşanabilir ve bu sorunlara pos cihazları da dahildir. Pos cihazlarının arıza yapması durumunda banka pos arıza destek hattı ile iletişime geçtiğinizde sizlere yardımcı olunacaktır. Arıza işlemlerinin en kolay yolu destek hattı ile yapılmasıdır. Arıza ve iade bildirimleriniz için 0216 635 65 12 ile irtibata geçebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]