2019 ING Bank Pos Başvuru ve Arıza Bildirimi

tarafından
145
2019 ING Bank Pos Başvuru ve Arıza Bildirimi

ING Bank, Türkiye Bankacılık sektöründe yabancı sermayeli olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Tüketicilere sağlamış olduğu finansman destekleri ile öncü bankalar arasındadır. Bireysel ve Kurumsal müşterilere sunmuş oldukları kaliteli ürün ve hizmetlerin yanı sıra üye iş yeri sahipleri için 2019 ING Bank POS başvuru işlemleri adı altında çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Bankanın üye iş yeri olan işletmeler POS hizmetlerinden kesintisiz faydalanabiliyor. Pek çok işletmenin sahip olduğu POS cihazlarına ING bank üzerinden sahip olabilirsiniz. Peki ING Bank POS başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabını iletelim.

2019 ING Bank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

ING Bankası üzerinde pos başvuru işlemi genel olarak bankanın sanal POS, POS cihazı veya Yazarkasa POS talepleri üye iş yeri sahipleri tarafından yapılmaktadır. Bankadan POS almak istiyorsanız eğer üye iş yeri sahipleri, online olarak banka internet web sitesi üzerinden veya en yakın ING Bank şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilir.

İnternet üzerinden başvuru yapacaksanız eğer üye iş yeri sahibi İNG Bank resmi web sitesi www.ingbank.com.tr giriş yapıp, gerekli bilgileri eksiksiz girerek başvuru formunu sistem üzerinden bankaya iletmesi gerekmektedir. Yapılan başvuru sonrası banka talebi değerlendirme sürecine alıp, olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır. ING Bank sanal pos başvuru işlemleri içinde aynı yolu izleyebilirsiniz.

2019 ING Bank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

ING Bank sanal pos veya yazar kasa temini için bankaya başvuru yapan üye yeri iş yeri sahipleri başvuru sonrası talebini iptal etme hakkına sahiptir. Başvuru sonrası talebinizi iptal etmek istiyorsanız banka ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Banka şubesine giderek başvurunuzu iptal etmek istediğinizi bildirmeniz takdir de size neden iptal etmek istediğiniz sorulacaktır. Bilgi sonrası gerekli prosedürler yerine getirilerek başvurunuz iptal edilecek. Eğer banka şubesine gitme vaktiniz yoksa ING Bank POS destek hattı ile görüşerek başvuru iptali istediğinizi iletebilirsiniz.

ING Bank POS Arıza Bildirimi ve İade

ING Bank POS arıza bildirimi üzerinden bankanın üye iş yeri olup POS cihazı alan tüm işletmeler faydalanabilmektedir. POS cihazlarında oluşabilecek yazılımsal veya fiziksel sorunlarda gerekli desteği alabilirsiniz. Teknik destek ekibi size sorununuz için yardımcı olacaktır. Bankanın pos arıza ve iade bildirim telefon numarası  0850 222 06 00’dır. Belirtilen numara ile görüşerek gerekli desteği alabilirsiniz.
Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]