0

Halkbank, pos cihaz arıza başvurusu ve iadesi hakkında sizlere detayları aktarmıştık. Bankacılık sektöründe uzun süredir yer alan Halkbank, kurumsal ve ticari alanda hizmet vermeye devam ediyor. Kobi müşterileri için çeşitli finansmanların yanı sıra Pos hizmeti de vermektedir. İşletmeler için sanal pos cihazı, yazarkasa, sanal pos gibi ürünler temin etmektedir. Halkbank POS destek hattı üzerinden de sorun yaşamanız durumunda gerekli desteği alabiliyorsunuz.

2019 Halkbank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Halkbankası üye iş yerine dahil olan işletmeler POS destek hattı üzerinden sorun yaşamaları durumunda destek alabilirler. Pos cihazında yaşanabilecek her türlü arıza, problem, şikayet, talep gibi konular için destek hattını arayabilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saati destek hattı ulaşılabilir olup, soru ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Destek hattı üzerinden arıza bildirimi yapabilir ve teknik servis talep edebilirsiniz. Ek olarak iptal işlemi için de destek hattınızı aramanız yeterli olacaktır. Tüm hizmetler için Halkbank Pos destek hattı telefon numarası 0212 365 7585’dir.

[ilgiliicerik icerik_id=”2077″]

2019 Halkbank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar?

İşletme sahibi olan kişilere sunulan pos cihazların belli bir ekstre ücreti oluyor. Halkbank ekonomik pos ücretleri,  işletmede peşin işlem yapılırsa eğer peşin işlem paketi, taksitli işlem yapılacaksa ise taksitli işlem paketi gibi tercihlere göre değişkenlik göstermektedir.

Bu durumlara ek olarak;

  • Sanal Pos cihazı,
  • Mobil Pos cihazı,
  • ADSL Pos cihazı,
  • Dial-up POS ve GPRS Pos gibi ürünler sunulmaktadır. Bu ürünün ücretleri için bankayla görüşmenizi tavsiye ederiz.

212 365 7585 numaralı destek hattını arayıp, konu ile ilgili detayları alabilirsiniz.

Halkbank POS Komisyon Oranları 2019

Halkbankası pos komisyon oranları işletmenin cirosuna göre değişkenlik gösteriyor. Aylık üzerinden hesaplanan ciroya göre 3 tip pos seçeneği bulunmaktadır. Müşterilerin tercihine göre uygulanan Halkbank pos komisyon oranları 2019 detayını aşağıda bulabilirsiniz.

  • %1,99 Komisyon
  • %2,39 Komisyon
  • %2,79 Komisyon
  • %3,29 Komisyon ücreti alınmaktadır.

Komisyon oranları hakkında sizleri yanıltmamak için banka ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Pos cihazları, ücretlendirmeler, komisyon oranı vb. aklınıza takılan tüm soruları halkbank şubelerine giderek veya destek hattı üzerinden öğrenebilirsiniz. POS cihazları ülkemizde pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır. Bankanın size sunmuş olduğu seçeneklerden yararlanıp müşteri potansiyelinizi arttırabilirsiniz. Halkbank pos cihazları hakkında sormak istediğiniz soruları bizlere yorumlarda iletebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]

Like it? Share with your friends!

0

Bu yazıya tepkin nedir?

hate hate
0
hate
confused confused
0
confused
fail fail
0
fail
fun fun
0
fun
geeky geeky
0
geeky
love love
0
love
lol lol
0
lol
omg omg
0
omg
win win
0
win
Finansçı

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir