2019 Halkbank POS Başvuru ve Arıza Bildirimi

tarafından
122
2019 Halkbank POS Başvuru ve Arıza Bildirimi

Halkbank, ülkemizin en köklü bankaları içerisinde yer alan kamu bünyesinde faaliyet gösteren bankadır. Bireysel müşterilere sağladıkları desteklerin yanı sıra kurumsal ve ticari müşteriler içinde pek çok hizmet sağlamaktadır. Halkbank, Kobi olan ve Pos cihazı, Sanal pos, yazarkasa POS gibi ödeme cihaz cihazlar temin etmektedir. Temin edilen cihazlara yönelikte hizmetler sunmaktadır. Halkbank sanal pos başvuru yapıp cihaz almak isteyen müşterilere haftanın 7 günü 24 saat POS destek hattı üzerinden gerekli desteği vermektedir.

Ülkemizde 18 yaşını doldurmuş pek çok kişide kredi kartı bulunuyor. Bu yüzden pos cihazları bir işletmede mutlaka olması gerekmektedir. Peki 2019 Halkbank Pos Başvuru Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını sizlere iletelim.

2019 Halkbank Pos Başvuru Nasıl Yapılır?

Halkbank pos veya sanal pos başvuru işlemi için kişiler genelde bankanın resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaktadır. Bir diğer başvuru yöntemi ise işletme sahibinin banka şubesine giderek başvuru talebinde bulunması ile gerçekleşir.  Pos başvurusu yapabilmek için Halkbank üye iş yeri kaydınız olması gerekiyor. Başvuru sırasında işletme sahibinin kişisel bilgileri ve iş yeri bilgileri talep edilecektir. Pos başvurusu değerlendirme sürecine alınıp olumlu sonuçlanma sonrası POS cihazı adrese teslim edilip, kurulumu da yapılacaktır.

Halkbank Pos Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

İşletmeye POS, yazarkasa veya sanal pos talebinde bulunmak için bankaya müracaat eden iş sahibinin yapmış olduğu başvuru sonrası Halkbank POS başvuru iptali istiyorsa eğer bu işlemi de gerçekleştirebilir. Pos başvuru iptali için üye iş yeri yetkilisi banka ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu durumda bankanın şubesine gidip iptal talebinizi iletebilirsiniz. Şubeye gitmeden Halkbank POS destek hattı üzerinden de iptal talebinizi iletebilirsiniz. İptal talepleri için sağlıklı bir yol izlenilmek isteniyorsa banka şubesine gitmeniz daha iyi olacaktır. Ek olarak sanal pos başvuru iptal işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank Pos Arıza Bildirimi ve İade

Üye iş yeri için temin edilen poslarda sorun yaşanabiliyor. Pos cihazlarında herhangi bir sorun yaşayan işletme sahipleri bankanın pos destek hattı ile görüşerek arıza bildirimi yapabilirler. POS destek hattı bildirimini 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz. Halkbank Pos arıza bildirimi irtibat numarası 0212 365 7585’dir. Belirtilen numara üzerinden talep ve sorularınızı iletebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]