2019 Finansbank POS Başvuru

tarafından
144
2019 Finansbank POS Başvuru

QNB Finansbank, ülkemizin yenilikçi bankalarından olup, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de finans hizmetlerine devam etmektedir. Sektörün öncü bankalarından biri olan Finansbank, gerek bireysel müşterilere, gerekse de kurumsal müşteriye verdikleri kusursuz destekleri ile adından fazlaca söz ettirmektedir. Pek çok kampanyalar dışında kurumsal, ticari ve Kobi olarak adlandırılan iş yeri sahiplerine POS cihazı temin ediyor.

Finansbank’a sanal pos başvurusu da yapabilirsiniz. Böylece müşteri alışverişlerinde kolaylık sağlamış olursunuz. 2019 Finansbank POS Başvuru hakkında detayları aşağıda bulabilirsiniz.

QNB Finansbank POS Başvuru Nasıl Yapılır?

Kurumsal müşteriler, Finansbank üzerinden POS cihazı veya Yazarkasa POS cihazı hizmetinden yararlanmak istiyorsa bankaya başvurması gerekmektedir. QNB finansbank pos başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabını; bankanın resmi web sitesine erişim sağlayarak web sitesinde yer alan formu doldurmanız gerekmektedir. Form başvurusu eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bir diğer alternatif ise bankanın herhangi bir şubesine gidip başvuru yapılabilir ancak işletme sahibi yetkilisi olması gerekiyor.

Online işlemler üzerinden gerçekleştirdiğiniz başvurularda kurumsal müşteriler işletme yetkilisi/sahibinin kimlik bilgisi, firmaya ait vergi numarası gibi bilgilerin doldurulması ve formun elektronik ortamda bankaya iletilmesi gerekmektedir. Başvuru sonrası süreç değerlendirme aşamasında olup kısa süre içerisinde bankadan dönüş yapılır. Başvuru olumlu sonuçlandığında pos cihazı adrese teslim edilecektir.

Ek olarak sanal ortamda ticari faaliyet gösteren kişiler ise Finansbank sanal pos başvurusu yapabilirler.

QNB Finansbank POS Başvuru İptali Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank pos başvurusu yaptığınızda vazgeçmeniz durumunda Finansbank pos başvuru iptali gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonrası isteğe bağlı olarak başvurudan vazgeçen işletme sahipleri iptal talebi için bizzet banka şubesine gidip iptal ettirmek istediğini bildirmesi gerekiyor. Gişede yer alan ilgili temsilci sizlere yardımcı olacak ve iptal sürecini işleme alacaktır. İptal için sadece neden iptal ettirdiğiniz sorulacaktır. Gerekli cevap sonrası işlemlerinize devam edilecek.

QNB Finansbank POS Arıza Bildirimi ve İade

QNB Finansbank müşterisi olup ve pos cihazı kullanıyorsanız eğer poz cihazları ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz. Bankanın poslarla ilgili telefonla veya yerinde teknik destek hizmeti mevcuttur. İşletme sahipleri Finansbank üzerinden almış olduğu pos cihazında teknik sorun yaşamaları durumunda 0850 222 1 900’ü arayarak destek alabilir. Finansbank pos arıza bildirimi sonrası yerinde kontrol etmek gerekirse teknik ekip gelip kontrol edecektir. Eğer pos iade etmek istiyorsanız yine aynı numara üzerinden banka ile görüşebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]