2019 Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

tarafından
156
2019 Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limiti

Ülkemizde öncü bankalardan birisi olan Denizbank, bireysel ve kurumsal müşterileri için vermiş olduğu hizmetler ile adından söz ettirmektedir. Pek çok kişi çeşitli finansman yardımlarından yararlanmaktadır. Türkiye’de binlerce şubesi ile hizmet veren Denizbank hizmetlerini sadece şube üzerinden sağlamıyor. Bankanın mobil / internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM’leri üzerinden çeşitli işlem yapabilirsiniz.

Denizbank, bünyesinde olan müşteriler atm aracılığı ile para çekme ve yatırma işlemlerini yapabilmektedir.  2019 Denizbank ATM para çekme ve yatırma limiti hakkında sizlere bilgilendireceğiz. ATM üzerinden pek çok işlem yapabilirsiniz ancak yapmış olduğunuz bazı işlemlerde limit bulunuyor. Detaylar yazımızın devamında..

2019 Denizbank ATM Para Çekme Limiti

Denizbank ATM para çekme limiti banka tarafından güvenlik/tedbir amaçlı uygulanmaktadır. Kartınız veya hesabınızdan sizden habersiz para çekilmemesi adına bu işlem uygulanıyor. Bankanın belirlediği limitler dahilinde paranızın belli bir miktarı çekilebilmektedir. Hesabınızda kalan diğer miktar ise dolandırıcılık ihtimaline karşı güvence altında tutulmaktadır.  Bu doğrultuda bankanın 2019 yılı içerisinde uygulamış olduğu Denizbank günlük para çekme limiti 1.990 TL’dir. Belirtilen bu rakam üzerinde de para çekebilirsiniz ancak belli bir miktarda işlem ücreti alınacaktır.

[ilgiliicerik icerik_id=”2027″]

2019 Denizbank ATM Para Yatırma Limiti

Denizbank, ATM para yatırma işlemleri içinde uygulanan limit tedbir amaçlıdır. Banka müşterileri için 2019 yılı içerisinde uygulamış olduğu Denizbank ATM para yatırma limiti 19.990 Tük Lirasıdır. Belirtilen bu rakam üzeri ATM üzerinden para yatırmak istiyorsanız 24 saatin dolmasını beklemeniz gerekiyor. Ek olark 19.990 TL’yi hesaba tek seferde ATM üzerinden yatıramazsınız. Parayı 40-50 Bankot halinde yatırmanız gerekmektedir.

Denizbank ATM İşlem Ücretleri

Size en yakın Denizbank, ATM üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde banka tarafından belli bir oranda komisyon alınır. Denizbank ATM işlem ücretleri hakkında aşağıda detayları bulabilirsiniz.

  • Denizbank ATM’si dışında farklı bir bankanın ATM’i üzerinden gerçekleştireceğiniz para çekme ve yatırma işlemleri için yüzde 1,15 oranında işlem ücreti alınır.
  • Kartsız para yatırma işlemi yapacaksanız 8 TL işlem ücreti alınır.
  • Nakit avans çekmek istiyorsanız eğer yüzde 3,95 oranında işlem ücret alınacak olup limit üstü para çekme işlemlerinde ise 1 TL kadar işlem ücreti alınmaktadır.

Her bankanın uygulamış olduğu bu işlem ücretlerinin alınmaması istiyorsanız bankanın maaş müşterisi olmanız gerekiyor. Emekli maaşınızı veya maaşını denizbank üzerinden alırsanız bu işlem ücretleri sizden alınmaz. Detaylar için Denizbank ile görüşebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]