2019 Akbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

tarafından
139
2019 Akbank POS Başvuru, Başvuru İptali ve Arıza Bildirimi

Pos cihazları günümüz hemen hemen her işletme tarafından kullanılmaktadır. Pos cihazı, tüketicilerin yapmış oldukları alışverişin ya da alınan hizmetlerin bedelinin nakit para yerine kredi kartı veya banka kartı kullanılarak ödenmesini  sağlayan cihazdır. Genel olarak işletmeler tarafından kullanılır. Pos cihazları banka aracılığı ile sağlanmaktadır.

Ülkemizde pek çok bankanın kendisine ait pos cihazı bulunuyor ve bu cihazlar için çeşitli kampanyalar yapılmaktadır. Akbank pos ve sanal pos cihaz kampanyaları bu kampanyalardan sadece bir tanesidir.

Akbank Pos Başvurusu 2019

Pos başvurusu yaparak işletmenize gelen müşterilere alternatif bir ödeme seçeneği sunmuş olursunuz. Akbank pos başvurusu 2019 yılı içerisinde işletme sahibi olan herkes yapabilir. Bu başvurular için çeşitli yol izleyebilirsiniz. Akbank pos başvurusu 2019 işlemleri bankanın internet sitesi üzerinden online yapılabilir veya direkt banka şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Şubeye gitmeyip online başvuru yapacaksanız eğer işletme sahibinin başvuru formunu sistem üzerinde doldurması gerekmektedir. İşletme sahibinin kimlik bilgiler, iletişim bilgileri gibi bilglerin yer aldığı form eksiksiz doldurulması gerekiyor. Sanal pos ücretleri ve pos makinesi ücreti hakkında sizlere bilgi verilecektir. Bilgi sonrası tercih ettiğiniz cihaza istinaden başvurunuz elektronik ortamda bankaya iletilir. Başvurunuz sonrası banka tarafından değerlendirilirsiniz. Değerlendirme sonucu sizlere SMS veya e-mail yoluyla iletilir. Bu yüzden form üzerine iletişim bilgilerinizi doğru girmeniz gerekiyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”1967″]

Akbank Pos Başvuru İptal İşlemi 2019

Akbank pos başvuru işlemi sonrası cihazı almaktan vazgeçerseniz eğer başvuruzun iptalini yapabilirsiniz.  Başvuru iptalinizi gerçekleştirmek için bankanın destek verdiği Akbank Üye İş Yeri Destek Hattı ile görüşmeniz gerekiyor. Görüşme sırasında iptal nedenini belirtmeniz yeterli olacaktır. Şube üzerinden de iptali gerçekleştirebilirsiniz. Şube üzerinden yapılan işlemlerde yine aynı şekilde olup gişe görevlisine iptal nedenini bildirmeniz yeterlidir.

Akbank Pos İade ve Arıza Bildirimi

Akbank pos kullanan işletme sahipleri, kullanım sırasında sorun yaşamaları durumunda arıza çıkaran cihazların geri iadesi için Akbank üye iş yeri destek hattı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Akbank pos arıza bildirimi yapabileceğiniz irtibat numarası 444 28 28 ve 0850 222 28 28 üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.  Ek olarak belirtilen numara üzerinden pos iadesini de gerçekleştirebilir, her türlü sorunlarınız için destek alabilirsiniz.

Akbank pos arızaları hakkında tüm detayları bizlere yorumlarda iletebilirsiniz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]